SureBox 66 Call Center

 

 

  Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti.

Call Center’in merkezinde müşteri memnuniyeti yer alır. Çağrıları, kurumun tercihleri doğrultusunda önceliklendirerek dağıtacak mekanizmalara sahiptir. Arayanları en kısa sürede en doğru müşteri temsilcisine bağlar. Böylece bekleme süresini en aza indirir.

SureBox Call Center ile kuruma ait CRM ile kolaylıkla yapılan entegrasyon sayesinde, arayan müşteriye ait bilgiler, çağrı ile birlikte müşteri temsilcisinin ekranında gösterilir. Çağrılar ile ilgili tüm işlemler bilgisayar aracılığı ile gerçekleştirilir. Müşteri temsilcileri, yeni bir çağrı başlatma, çağrıyı cevaplama, aktarma, bekletme ve kapatma gibi çağrı kontrol işlemleri yanında, mola alma, çağrıyı sınıflandırma gibi işlemleri de basit ve kullanışlı görsel bir arayüz ile bilgisayar üzerinden kolayca gerçekleştirir. Ayrıca, kendi aralarında ve çağrı merkezi yöneticileri ile yazılı olarak anında mesajlaşabilirler. SureBox Call Center, müşteri temsilcilerinin uzmanlaştığı konular, lisan, mesai ücreti gibi özelliklerini dikkate alarak, gelen çağrıları en kısa sürede en doğru müşteri temsilcisine ulaştırır; başka bir deyişle yeteneğe dayalı çağrı yönlendirmesi yapar. Çağrı merkezine gelen çağrıları sınıflandırarak, kurumunuzun hangi hizmetlerinin popüler olduğunu veya hangi ürün ve hizmetleri geliştirmeniz gerektiğini rahatlıkla ölçebilirsinz. Müşteri temsilcileri, her çağrının sonunda, o çağrıyı sınıflandıracak bilgileri kaydederek, kurumun ürün ve hizmetleri ile ilgili yönelimini belirlemenize yardımcı olurlar. Sistem yöneticisi, web tabanlı yönetim ara birimi sayesinde istediği yerden çağrı merkezi ile ilgili müşteri temsilcileri, müşteri temsilcisi grupları, servisler ve çalışma saatleri gibi tüm tanımlama, yetkilendirme ve yönetim işlemlerini yerel ağ veya İnternet üzerinden yapabilir. Telekom operatöründen gelen analog ve digital telefon hatları direkt SureBox Call Center’ a bağlanabilir, aynı zamanda bir soft PBX olarak çalışması sağlanabilir, kurum altyapısındaki farklı üreticilere ait PBX’ lerin arkasında da konumlanabilir. SureBox Call Center, güçlü, hızlı, ve modüler yapısıyla ihtiyacı güvenilir olarak sağlarken, esnek özellikleriyle pragmatik çözümler karşısında ciddi bir rakiptir. Birkaç kullanıcılı uygulamalardan birkaç yüz kullanıcılı ihtiyaçlara kadar rahatlıkla kullanılabilir.

Çağrı merkezleri şirketler birçok fayda sağlar. Bunların bazılarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

- Müşterinin tek bir merkezden hizmet alabilmesi

- Şirket genel operasyon giderlerini azaltması

- Şirketlerin ana faaliyet alanlarına yoğunlaşmasını sağlaması

- Maliyetlerin önceden hesaplanabilmesi- İlerleyen iş süreçlerinde maliyet azalmaları

- 7/24 müşteri taleplerinin alındığı bir merkezin olması

- Müşteri talep, şikayet veya bilgilerinin kolay ve basit bir şekilde değerlendirilmesi ve şirketlerin vizyonları doğrultusunda analizlerin yapılabilmesi

- Satış ve pazarlama faaliyetlerine büyük destek sağlaması

- Müşteriyi tanıma, bilgilerinin güncelleme yapılması ile, müşteri sadakatinin artırılması

- Şirketin diğer operasyonel faaliyetleri için kendilerine zaman ayırabilmeleri

- Yapılan analiz ve ortaya çıkan raporlar doğrultusunda daha etkin kaynak planlamasının yapılabilmesi

- Hizmetin profesyonel bir ekip sayesinde verilmesinden dolayı müşterilerde artan memnuniyet duygusu

- Toplanan verilerin tek bir kaynakta depolanması ve ilerleyen zamanlarda ürün ve hizmet gelişimine faydaları


SureBox 66 Server içerisinde barındırdığı modüller ;

D@hardware

D@firewall

D@router

D@proxy

D@fileserver

D@AntiVirüs

D@AntiSpam

D@email

D@www

SoftPBX (VoIP, Santral):

Voice Over IP, ses paketlerinin bir IP ağı üzerinden internet protokolünü kullanarak taşınmasını sağlayan bir teknolojidir. Yani IP telefonu (IP telephony) olarak da anılan VoIP, gerçekte bir telefon görüşmesi yapmak için telefon ağının değil bir bilgisayar ağının kullanılması anlamına gelir. Voice Over IP internet, Intranet, Local Area Network(yerel alan ağları ) gibi IP(Internet Protokol) kullanan herhangi bir veri ağı üzerinde başarıyla gerçekleştirilebilir. Rezervasyon merkezi, yardım masası, bilgi hatları, müşteri ilişkileri gibi yapılara genel olarak verilen kapsayıcı, "şemsiye" bir isimdir. Yoğun şekilde gelen veya giden telefon çağrılarının gerçekleştirildiği merkezlerdir. SureBox Call Center ile güvenli alt yapı ve kontrolün tamamen sizde olduğu bir organizasyon ile karşılaşacaksınız sadece belli bir blok IP yi dağıtmak şeklinde ayarlanabildiği için, bazı IP ler statik (elle), bazıları da dinamik olarak (DHCP ile) dağıtılabilir.

DNS adlandırması, Internet gibi TCP/IP ağlarında, bilgisayarları ve hizmetleri kullanımı kolay adlarla adlandırmak için kullanılır. Bir kullanıcı bir uygulamaya bir DNS adı girdiğinde, DNS hizmetleri bu adı çözüp, bir IP adresi gibi adla ilişkili diğer bilgileri oluşturabilir. Ofisinde iki internet hattı bulunan kobiler için gelen inanılmaz fırsat. İki hattı aynı anda kullanabilen birinci hat kesildiğinde ikinci hatta otomatik geçiş yaparak kullanıcıların internet kesintilerinden etkilenmemesini sağlar. Surebox72 internet üzerinden gelebilecek her türlü saldırıyı tespit edip kullanıcıların etkilenmesini sağlar. Size güvenli bir internet ortamı sunar. Surebox72 ofisinize bağlı olan internet hatlarının tüm güvenliğini sağlayarak temiz ve daha hızlı kullanılacak şekilde kullanıcılara iletir. Bu sayede kullanıcı bilgisayarlarına virüs girmesini engeller mail hesaplarına spam maillerin gelmesini engeller.


Fiyat/Performans:

Günümüzde 30 kişinin çalıştığı bir firmada, SureBox benzeri bir sistemin kurulması için harcanacak paranın 1/10 'u ile SureBox 'a sahip olunabilmektedir.

Teknik Özellikler:

• DinamikIP

• OtoIp

• 10/100/1000 Mbps port

• Tak çalıştır kullanım

• 2 yıl garanti

• Internete, yönlendirici aracılığıyla ve dinamik adresleme yaparak bağlantı,

• Güvenlik duvarı (firewall) hizmeti,

• Temel internet ve intranet servisleri (alan adı, www, ftp, e-posta, vb.),

• Kurum bünyesi içerisinde ve dış dünyayla elektronik posta ve anında mesajlaşma uygulamalarıyla haberleşme imkanı,

• Kurum içinde portal üzerinden döküman paylaşımı, ajanda, forum gibi olanaklarla ekip çalışması yapabilme imkanı,

• Internet üzerinde her türlü yayını yapma ve elektronik ticaret olanağıyla her türlü ürünü alıp satabilme imkanı,

• Sistemin uzaktan erişilip denetlenebilir ve müdahale edilebilir olması,

• Yedekleme ünitesi olarak kullanım,

• Dosya Sunucu olarak kullanım,

• Esnek ve ölçeklenebilir bir sistem olması itibariyle ihtiyaçlar doğrultusunda büyüyebilme imkanı,

• Kolaylıkla güncellenebilme ve genişletilebilme imkanı. 1 2 3 4 5