Hakkımızda

 

SureBox - Sample 1 for three columns

SureBox Hakkında

SureBox , TeGeMe Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE ekibinin, 2000 yılından itibaren çalışması sonucunda geliştirmiş olduğu bir cihazdır.

SureBox ile hedeflenen; firmaların internet ile ilgili ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri, kaliteden taviz vermeden minumum maliyetler ile sunmaktır. Firmalar, çok büyük maliyetlerle sahip oldukları karmaşık ve yönetimi zor teknolojik sistemlere, SureBox sayesinde çok daha uygun maliyetler ve kurulumu, kullanımı kolay bir şekilde sahip olabilmektedirler.

SureBox - Sample 2 for three columns

Kobi Telekom

Küçük Orta Büyük İşletmelere Telekom Çözümleri Sunar

KOBİ Telekom İnternet Servis Sağlayıcılığı Lisansına sahiptir.

KOBİ Telekom Altyapı İşletmeciliği Hizmeti Lisansına sahiptir.

SureBox - Sample 3 for three columns

TeGeMe Hakkında

TeGeMe Teknoloji Geliştirme Merkezi, 2000 yılında bir grup bilgisayar mühendisi tarafından, firmaların güvenlik (firewall, router, proxy, antivirus, antispam)sunucu ve uygulamalar ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Misyonumuz

Amacımız (misyonumuz), firmaların internet ve teknolojik ihtiyaçlarını, kaliteden taviz vermeden ve minimum maliyetlerle karşılayarak, firmaların operasyonel ve teknik maliyetlerinin düşmesine katkı sağlamak, böylelikle onları küresel rekabette daha güçlü kılmaktır.

SureBox text and image block
SureBox image and text block

Vizyonumuz

Hedefimiz (vizyonumuz) SureBox ürün ailesi ile; firmaların internet ve teknoloji ile ilgili ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri, kaliteden taviz vermeden, yerli üretim ürünler ve minumum maliyetle sunmaktır.

Hedefimiz

Araştırma ve geliştirmeye gereken önemi vererek üretilen çözümleri, kaliteden taviz vermeden, minimum maliyet ile oluşturmayı hedefleyen firmamız, sizlerin görüş ve önerileri ile her geçen gün en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir...

SureBox text and image block
SureBox image and text block

Müşteri Memnuniyet Politikası

Mutlu müşteri sadık müşteridir felsefesinden yola çıkarak, her zaman en iyisini hak eden müşterilerimize, şirket politikalarımız ve yasal uygulamalar çerçevesinde uygulanabilir çözümler sunmaya, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamaya her zaman özen gösteririz.

Mutlu çalışan verimli çalışandır felsefesinden yola çıkarak, çalışanlarımızın katılımcı, paylaşımcı olabilmeleri, yaratıcılıklarını kullanabilmeleri, kendilerini ifade edebilmeleri ve sürekli kendilerini geliştirerek müşterilerimize hak ettikleri hizmeti verebilmeleri için, iş ortamımızı aile sıcaklığında tutmaya çalışırız.