SureBox

Teknolojik Yardımcınız

SureBox , TeGeMe Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE ekibinin, 2000 yılından itibaren çalışması sonucunda geliştirmiş olduğu bir cihazdır.


SureBox ile hedeflenen; firmaların internet ile ilgili ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri, kaliteden taviz vermeden minumum maliyetler ile sunmaktır.


Firmalar, çok büyük maliyetlerle sahip oldukları karmaşık ve yönetimi zor teknolojik sistemlere, SureBox sayesinde çok daha uygun maliyetler ve kurulumu, kullanımı kolay bir şekilde sahip olabilmektedirler.


Ayrıca, Bilgisayar Mühendislerinden oluşan TeGeMe AR-GE ekibi,  firmaların özel istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, proje geliştirmeye devam etmektedir.
SureBox ile geliştirme süreci tamamlanan modüller aşağıdadır.

 

Ekibimiz
SureBox - Sample 1 for three columns

Misyonumuz

Amacımız (misyonumuz), firmaların internet ve teknolojik ihtiyaçlarını, kaliteden taviz vermeden ve minimum maliyetlerle karşılayarak, firmaların operasyonel ve teknik maliyetlerinin düşmesine katkı sağlamak, böylelikle onları küresel rekabette daha güçlü kılmaktır.

SureBox - Sample 2 for three columns

Vizyonumuz

Hedefimiz (vizyonumuz) SureBox ürün ailesi ile; firmaların internet ve teknoloji ile ilgili ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri, kaliteden taviz vermeden, yerli üretim ürünler ve minumum maliyetle sunmaktır.

SureBox - Sample 3 for three columns

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Mutlu müşteri sadık müşteridir felsefesinden yola çıkarak, her zaman en iyisini hak eden müşterilerimize, şirket politikalarımız ve yasal uygulamalar çerçevesinde uygulanabilir çözümler sunmaya, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamaya her zaman özen gösteririz.
Mutlu çalışan verimli çalışandır felsefesinden yola çıkarak, çalışanlarımızın katılımcı, paylaşımcı olabilmeleri, yaratıcılıklarını kullanabilmeleri, kendilerini ifade edebilmeleri ve sürekli kendilerini geliştirerek müşterilerimize hak ettikleri hizmeti verebilmeleri için, iş ortamımızı aile sıcaklığında tutmaya çalışırız.