SureBox Sertifikali Sistem Yöneticisi (SSSY) (SureBox Certified Solution Expert)

SureBox Sertifikali Sistem Yöneticisi (SSSY) (SureBox Certified Solution Expert)

Bu programin amaci; SureBox sistem ve altyapi alanindaki en yeni sertifikasyonu olan SureBox Sertifikali Sistem Yöneticisi (SSSY) (SureBox Certified Solution Expert) ile belgelemenizi ve bu sayede Türkiye ve dünyada aranan nitelikli sistem yöneticileri olmanizi saglamaktir.

Programa, SureBox Modellerini kullanarak, bilisim altyapisi kurmak, yönetmek, IT çözümleri üretmek ve bu alanda en son trendlere hakim olmak isteyenler katilabilir.
Egitimler, en fazla 10 kisilik gruplarla SureBox Sertifikali Sistem Yöneticisi (SSSY) tarafindan, uygulamali olarak yapilir. Egitimin ortalama süresi modellere göre degismekte olup 1-6 ay arasindadir.
1-6 ay süren egitimi basariyla tamamladiktan sonra, Sistem Yöneticisi, Teknik Destek Uzmani, Bilgi Islem Yöneticisi ve Proje Yöneticisi gibi unvanlarla kariyerinize devam edebilirsiniz.
SureBox Sertifikasi ile hem firmanizin yeteneklerini hem de kisisel yeteneklerinizi görevinizin ihtiyaçlari dogrultusunda gelistirebilirsiniz. Böylece rekabet ortaminin çok arttigi günümüzde hem kendiniz hem de firmaniz için gereken teknik gücü olusturmus olacaksiniz.

SureBox Sertifikali Sistem Yöneticisi (SSSY) (SureBox Certified Solution Expert)
  • Şu anda 5 Yıldız üzerinden 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Derece: 0/5 (Değerlendiren 0)

Teşekkür ederiz

Bu sayfayı değerlendirdiniz, sadece 1 kere değerlendirebilirsiniz

Değerlendirmeniz değiştirildi, teşekkürler

Değerlendirme için Giriş yapın ya da yeni bir kullanıcı yaratın

Yorumları okuma yetkiniz bulunmamaktadır

Yorum gönderme yetkiniz bulunmamaktadır