SureBox 55 Elearning

E-learning, e-öğrenme anlamına gelmektedir, Internet üzerinden eğitim almaya olanak tanıyan bir sistemdir. Senkron ve asenkron olmak üzere ikiye ayrılır. Senkron sistem tıpkı bir sanal sınıf gibi çalışmaktadır sisteme giriş çıkış saatleri belirlidir, asenkron sistemde ise kullanıcılar istedikleri saatte istedikleri bilgiye ulaşabilirler.

SureBox 55'in içerisinde bulunan E-learning modülü sayesinde çalışanlarınıza internet üzerinden eğitim verebilirsiniz. Bu sayede zaman ve maliyet bakımından kârda olursunuz. E-leraning modülünün size sağladığı faydaların başında; yer ve zaman esnekliği, dersi tekrar etme olanağı ve kısa sürede öğrenme gelir. Şirketiniz içerisinde tüm çalışanlarınızın klasikleşmiş yöntemlerle eğitilmesi size zaman ve maliyet kaybı yaşatabilir. Oysa SureBox E-learning modülünü kullanarak vereceğiniz eğitim çalışanlarınızı ve müşterilerinizi tek bir öğrenme noktasında buluşturarak az maliyetle ve kısa sürede eğitim vermenizi sağlar. Çalışan öğrenme kapasitesine göre konuyu istediği derinlikte öğrenebilir.
Çalışanlarınız bir seferde ne kadar çalışmak istediğine karar verebilir, dinleme aralığını belirleyebilir ve
önceden öğrendiklerini gözden geçirerek şirketinize daha faydalı olabilir. Eğitim sırasında edinilen bilgilerin hızlı bir şekilde hayata geçirilmesini sağlar. Eğitime katılan çalışanlar arasındaki etkileşimi arttırarak bilgilerin paylaşılmasına olanak sağlar. Eğitim materyallerinin uygunluğunu ve doğruluğunu sürekli olarak gözden geçirmenizi ve gerekli değişklikleri kısa sürede yapmanıza olanak sağlar. Böylece elinizdeki materyaller güncel ve doğru bir şekilde çalışanlarınıza aktarılır.
 
SureBox 55 Server içerisinde barındırdığı modüller ;
 
sadece belli bir blok IP yi dağıtmak şeklinde ayarlanabildiği için, bazı IP ler statik (elle), bazıları da dinamik olarak (DHCP ile) dağıtılabilir.
DNS adlandırması, Internet gibi TCP/IP ağlarında, bilgisayarları ve hizmetleri kullanımı kolay adlarla adlandırmak için kullanılır. Bir kullanıcı bir uygulamaya bir DNS adı girdiğinde, DNS hizmetleri bu adı çözüp, bir IP adresi gibi adla ilişkili diğer bilgileri oluşturabilir.
Web teknolojisi ile network üzerinden sağlanan bilgisayar destekli eğitim metodu olarak adlandırılır kullanıcıya sağladığı avantajlar nedeniyle, internet çok süratli bir şekilde eğitim ortamı ve eğitim aracı olma yönünde ilerlemekte. Maliyeti az kullanımı kolay bir uygulamadır.
Ofisinde iki internet hattı bulunan kobiler için gelen inanılmaz fırsat. İki hattı aynı anda kullanabilen birinci hat kesildiğinde ikinci hatta otomatik geçiş yaparak kullanıcıların internet kesintilerinden etkilenmemesini sağlar.
Surebox55 internet üzerinden gelebilecek her türlü saldırıyı tespit edip kullanıcıların etkilenmesini sağlar. Size güvenli bir internet ortamı sunar.
Surebox55 ofisinize bağlı olan internet hatlarının tüm güvenliğini sağlayarak temiz ve daha hızlı kullanılacak şekilde kullanıcılara iletir. BU sayede kullanıcı bilgisayarlarına virüs girmesini engeller mail hesaplarına spam maillerin gelmesini engeller.
 
Günümüzde, 30 kişinin çalıştığı bir firmada, SureBox benzeri bir sistemin kurulması için harcanacak paranın 1/10 'u ile SureBox 'a sahip olunabilmektedir.

SureBox 55 Elearning
  • Şu anda 5 Yıldız üzerinden 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Derece: 0/5 (Değerlendiren 0)

Teşekkür ederiz

Bu sayfayı değerlendirdiniz, sadece 1 kere değerlendirebilirsiniz

Değerlendirmeniz değiştirildi, teşekkürler

Değerlendirme için Giriş yapın ya da yeni bir kullanıcı yaratın

Yorumları okuma yetkiniz bulunmamaktadır

Yorum gönderme yetkiniz bulunmamaktadır